Olev Transfer

Olev olarak sabit ücretli havaalanı transferlerine başladık. Tamamı 9+1 kapasiteli olan Mercedes Vito ve Volkswagen Caravelle araçlarımızla önceden planlanmış havaalanı transferleri gerçekleştiriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul’un Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında, pek çok ilçe ve semtinde aktif olarak hizmet vermektedir. İstanbul’un en az nüfusa sahip ilçe ve semtleri için de hizmet vermeye hazır olduğumuzdan emin olabilirsiniz.

OLEV bünyesinde hizmet veren bütün araçlar, Tursab, İbb güzergah izin belgesi ve D2 yetki belgesine sahiptir. Dolayısıyla tüm araçlarımız zorunlu ferdi kaza, koltuk sigortası, kasko ve mali sorumluluk sigortalarına sahiptir.

Lütfen transfer saatini seçerken havalimanı transferlerinde yurtiçi uçuşlar için uçuş saatinden en az 1 saat önce, yurtdışı uçuşlar için 2 saat önce havalimanında olman gerektiğini unutma. Araç seçmiş olduğun saatte seni alacaktır.

Biz rezervasyon sırasında verdiğin uçuş numarasından uçuşunu takip ediyoruz. Uçağın rötar yaparsa şoförün uçak havaalanına inene kadar bekleyecektir. Bu durumda ek bir ücret ödemen gerekmez. Fakat uçuşunda planlanana göre büyük bir değişiklik olursa, bunu bize e-posta yolu ile bildirmen gerekli.

Transferine 5-6 saat kala rezervasyon sırasında vermiş olduğun cep telefonuna ve e-posta adresine şoförün iletişim bilgileri gönderilecektir.

Senden kaynaklı olmayan bir uçuş iptali durumunda paran iade edilecektir. Bunun için uçuş iptalini bize e-posta ya da telefon yoluyla bildirmen gereklidir.

Ödemenin alınabilmesi için rezervasyonun son adımında kredi kartı bilgilerini girmen yeterlidir.

Son rezervasyon saati istediğin araç ve transferin yapılacağı şehre göre değişmektedir. Ortalama 24 saat önce rezervasyonunu tamamlamış olmalısın.