Sürücü Ol

OLEV’de sürücü olmak istiyorsan aşağıdaki formdan bize ulaşabilirsin.

SÜRÜCÜ ÖN KAYIT FORMU

Kişisel Bilgileriniz

Motor Bilgileriniz

Banka Hesap Bilgileriniz

Sıkça Sorulan Sorular

Olev sahip olduğu yoğun müşteri kitlesi ile taşımacılık şirketleri arasındaki arz-talep ilişkisini sağlayan yeni nesil bir mobil uygulamadır. Bir Türk şirketi olan Olev, işleyişinin tüm adımlarındaki ilgili vergileri Türk Vergi Mevzuatı’nın öngördüğü oranlarda öder ve sadece aynı hassasiyetteki firmalarla çalışır.

Olev ile çalışarak hem ekonominin ülkemiz içinde kalmasını, hem vergilerinizin düzenli ödenmesini, hem de daha çok kazanma şansını birlikte elde edersiniz. Lokal bir şirket olan Olev’e istediğiniz an ulaşabilir ve sorunlarınızı rahatlıkla çözebilirsiniz. Yoğun müşteri kitlesi ve İstanbul odaklı 360 derece reklam kampanyalarıyla sürekli müşteri akışı sağlarsınız. Devletimiz güvencesinde olan, aracı kurum tarafından toplanan ödemelerle kazancınız güvence altında olur ve düzenli alırsınız.

Olev toplam cirodan ödeme aracı kurum komisyonu ve %15+KDV Olev hizmet komisyonu tahsil ederek hizmet verir.

Sistemin aldığı tüm ödemeler 6493 sayılı kanun kapsamında faaliyet veren ve hesabı devletimiz güvencesinde olan aracı kurum tarafından toplanmakta ve ödemeler haftada bir yapılmaktadır.

Olev; çözüm ortaklarına çalışma süresi boyunca ilgili tüm hukuki destekleri kendi bünyesindeki avukatları aracılığıyla bedelsiz olarak sağlar.

Olev ilk etapta 250 araç kaydı alacak ve ilk etap araç alımlarını tamamlayacaktır. Bunun sebebi kayıt olan ilk 250 aracın müşteri talebini maksimum seviyede tutmaktır. Müşteri talebi maksimum seviyeye ulaştığında yeni etap araç alımına başlanacaktır. (Kalan araç kontenjan sayısı: 87)

Olev, İstanbul’da faaliyet gösteren bir Türk şirketi olduğundan çalışmalarını sizinle aynı zaman diliminde sürdürür. İşbirliğimiz ile ilgili tüm talepleriniz 24 saatten kısa bir sürede sonuçlandırılır. Bizlere [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Olev ile çalışmak için, websitemizdeki "sürücü ol" sayfasından başvuru yapabilir veya [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Sürücü Ol

Olev'e kayıt olmak ücretsizdir.

OLEV ARAÇ KAYIT SÖZLEŞMESİ

OLEV ARAÇ-MÜŞTERİ SÖZLEŞMESİ