Sıkça Sorulan Sorular

Uygulamayla ilgili sık sorulan soruların yanıtını burada bulabilirsin.

Sıkça Sorulan Sorular

Olev sahip olduğu yoğun müşteri kitlesi ile taşımacılık şirketleri arasındaki arz-talep ilişkisini sağlayan yeni nesil bir mobil uygulamadır.

Gideceğiniz yere en kısa sürede güvenli bir şekilde ulaşabilir, yolculuğunuzun güvenli ve rahat geçmesi için size özel aracınızı çağırabilirsiniz. Ayrıca sürücüye puan vererek değerlendirebilir, önceki yolculuklarınızı görebilirsiniz.

Kesinlikle. Olev şehirde seyahat etmek için en güvenli yoldur. Sistemde sadece lisanslı sürücüler bulunur. Her bir sürücünün kimlik bilgileri sistemde bulunur.

Olev ile yaptığınız yolculukların detayları uygulamada tutulur, böylece eşyanızı unuttuğunuz sürücüyle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz sürekli sürücülerle kontak halindedir. Müşteri hizmetlerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Taksilerde unuttuğunuz eşyalar artık problem değil.

Uygulamayı indirin ve GSM numaranızı girin. Gerekli bilgileri girdikten sonra uygulamayı kullanabilirsiniz.

Olev, iOS ve Android işletim sistemli cihazlara yüklenebilir. Yani; iPhone 5 serisi ve üstü modellerde, Android 4.2 ve üzeri işletim sistemine sahip tüm akıllı telefon ve tabletlerde rahatlıkla Olev'i kullanabilirsiniz.

Uygulamayı açtıktan sonra tek yapmanız gereken araç çağırma butonuna tıklamak. Uygulama en kısa zamanda size ulaşacak aracı bulur ve yönlendirir.

Sisteme bir sefere mahsus kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerek. Yapmış olduğunuz yolculuk bittiğinde tutar ekranda görünür ve ödemeniz hesabınızdan yapılır.